Ko apskatīt Rojā un tās apkārtnē?

    Ko redzēt TALSU novadā?  

ROJAS PLUDMALE

Rojas pludmale atrodas tikai 500m attālumā no mums. Tā ir viena no sakoptākajām un labiekārtotajām pludmalēm. Esam lepni un priecīgi, ka mums tāda ir. Pludmalē padomāts arī par bērniem, tāpēc jūras priekiem kā bonuss, izveidoti bērnu laukumi, kas padarīs atpūtu vēl jautrāku. Iespējams aiziet arī līdz mola galam un redzēt, kur tas satiekas ar otru moliņu. Ja ieradīsies īstajā laikā, tad redzēsi, kā kuģis iebrauc ostā. Tur ir kaut kāda īpaša sajūta! 

ROJAS UPE

Esam Rojas upes krastā, vai nav brīnišķīgi? Skats pa viesnīcas logu ir relaksējoš, ja Jūs vēl izejat uz terases, tad jūtama arī patīkama smarža. Kad škiet, ka ir jau gana, tad piedāvājam vēl. Ir iespējams iznomāt laivas, kanoe, lai dotos braucienā pa upi. Tas patiks gan mierīgo, gan ekstrēmo aktivitāšu cienītājiem. Otrpus tiltam ir SUP dēļu noma, kas dod iespēju izbaudīt arī šādu atpūtu. 

IZBRAUC AR JAHTU

Tūristi labprāt izmanto iespēju un dodas izbraucienos ar jahtu. Vasaras sezonā ir vairāki piedāvājumi, un katru gadi tie mainās, taču, ja vēlies izbraukt, mēs palīdzēsim atrast šīs sezonas aktuālos kontaktus.  

Rojas Brīvdabas estrāde

Rojas estrāde ir pilnībā no jauna izbūvēta, lai viesiem un novada iedzīvotājiem varētu nodrošināt daudzveidīgu kultūras piedāvājumu. Tajā notiek izrādes, koncerti, balles, kino seansi, bērnu un ģimeņu pasākumi, kā arī skolu izlaidumi, semināri, konferences, salidojumi, korporatīvie u.c. pasākumi un dažādu mākslinieku darbu izstādes. Vasaras laikā katru nedēļas nogali iespējams apmeklēt kādu pasākumu.

ROJAS STADIONS

Rojas stadions ir dabīgā zāliena futbola laukums ar 6 vieglatlētikas skrejceliņiem pa apli un 9 vieglatlētikas skrejceliņiem taisnē. Ir pieejama, trenažieru un vingrošanas zāle. Ja vēlies būt aktīvs, tad stadiona otrā pusē ir multifunkcionālais laukums - tenisa, basketbola volejbola un florbola sporta spēlēm. 

ROJAS JŪRAS ZVEJNĪECĪBAS MUZEJS

Pašreizējā muzeja interaktīvā ekspozīcija stāsta par piekrastes ciemu vēsturi dažādos laika posmos. Viesojoties Rojas muzejā, uzzināsiet par Latvijas kuģniecības attīstību, burinieku būvi mūsu piekrastē, zvejniecību un zivjapstrādi no sendienām līdz pat mūsdienām, kā arī daudz ko citu. Muzeja izstāžu zālē katru otro mēnesi apskatāma jauna mākslas izstāde. Muzeja sētā ir labiekārtota brīvdabas teritorija ar estrādi, kur tiek organizēti dažādi pasākumi – Muzeju nakts, Rudens tirgus, kā arī vasaras brīvdabas koncerti.